Camp Half-Blood Rpg

Tanrılar ve onların çocuklarının macerasına siz de katılın!

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Hades'in Taht Odası

YazarMesaj
Aphrodite
Aşk Tanrıçası | Admin
Aşk Tanrıçası | Admin
Aphrodite

Hades'in Taht Odası Empty
MesajKonu: Hades'in Taht Odası   Hades'in Taht Odası EmptyCuma Tem. 02, 2010 4:24 pm

Aphrodite gözlerini açıp kapadı, bütün bunların gerçekliğinden emin olmak ister gibiydi. Şükürler olsun ki Artemis yanındaydı, Hades gelmeden önce onun elini sıkı sıkıya tuttuğunu hatırladı. Şükürler olsun. Onu da kendisiyle Hades'in krallığına sürüklemiş olmalıydı. Ama gözlerini açtığında, karşısında Hades'i gördüğünde olanların gerçekliğini kavradı. "Söylesene, neden kendini lanetledin?" Güzel gözleriyle ona baktı. Açıklamalı mıydı, açıklamamalı mı. Ne fark ederdi ki. Ares'in ve Poseidon'un kini, onu kendini lanetlemeye kadar sürüklemiş, o ikisi yüzünden buralara kadar getirilmişti. Artemis'in elini daha da sıktı. '' Poseidon. Ve Ares. Kavgaya tutuştular. Ve ah-'' Dişlerini birbirine kenetledi. Az önceki perişan halini hatırlaması sinirlemesine neden olmuştu. '' Beni perişan ettiler. Mahfettiler. İkisini de herşeyden çok seviyorum. Poseidon hayatımın aşkı, Ares'de en yakın dostlarımdan. Onu hep kardeşim gibi gördüm, ama onun aklında başka şeyler olmalı. Ve Artemis'le birlikte onlara bir oyun oynayacaktık. Sonra Poseidon geldi.. '' Herşeyi Hades'in gözünde canlandırabileceğinden emindi.

Av Tanrıçası | Admin
Av Tanrıçası | Admin
Artemis

MesajKonu: Geri: Hades'in Taht Odası   Hades'in Taht Odası EmptyCuma Tem. 02, 2010 4:54 pm

''Poseidon. Ve Ares. Kavgaya tutuştular. Ve ah-'' Aphrodite halini hatırlayınca sinirlenmişti. Ben de o halini oldukça net hatırlıyordum. Daha sonra Aphrodite devam etti. '' Beni perişan ettiler. Mahfettiler. İkisini de herşeyden çok seviyorum. Poseidon hayatımın aşkı, Ares'de en yakın dostlarımdan. Onu hep kardeşim gibi gördüm, ama onun aklında başka şeyler olmalı. Ve Artemis'le birlikte onlara bir oyun oynayacaktık. Sonra Poseidon geldi.. '' Aphrodite, Hades'in her şeyi anladığına emin olmuştu. Bense sadece kafamı sallamakla yetiniyordum. Bir şeyler söylemem gerektiğini hissediyordum ancak ne söyleyebilirdim ki? Şaşırmıştım. Oldukça şaşırmış durumdaydım. Şaka planımız, Poseidon'un gelmesi, planınn ters tepmesi ve buraya gelmemiz. Her şey çok çabuk olmuştu. Oysa ki gün, iki tanrıça için oldukça eğlenceli başlamıştı. Şimdi ise Hades'in sarayında, onun karşısında Aphrodite'le duruyordu. Açıklaması gereken bir şeyler olduğunu hissediyordu. Bu yüzden Aphrodite'in anlatmaya başladığına devam etmeye karar verdi. "Her şey bir şakayla başlamıştı. Oldukça basitti. Ancak ikisi öfkelerine yenildi ve olayı büyüttüler." Daha sonra eski sükûnetine geri döndü.

Hades First
Yeraltı Tanrısı
Yeraltı Tanrısı
Hades First

MesajKonu: Geri: Hades'in Taht Odası   Hades'in Taht Odası EmptyCuma Tem. 02, 2010 5:17 pm

Anlattıkları, Hadesin hoşuna gitmişti. İçinden kahkaha atıyor, aklında kurnazca fikirler dönüp dolanıyordu. Bu kavga meselesi onun için avantaj olabilirdi. Belkide bu kavga, savaşı kazanması için elindeki tek kozdu. Düşündü, Posedionun aşkını düşündü. Gereğinden fazla mı değer veriyordu? Yoksa yaptıkları sadece bir yalandan mı ibaretti? Kıskanıp, Ares'i lanetlediğine göre, gerçekten değer veriyordu. Hades yüce ve görkemli tahtından ayağa kalktı ve yavaş adımlar ile Afrodite yaklaştı.
"Afrodit, gerçekten o kadar güzel ve çekicisin ki. Hangi kılığa girersen gir, kimse kendini senden alamaz. Fakat şuan bulunan durum göz önüne alınırsa, benim tarafımda yer almaya ne dersin? ve sen Artemis, elbette sende? Avcıların benim savaşçılarım olabilir. Biliyorsun, onlar çok güçlü kişiler. Çok güçlü, bakire kişiler..."
Son kısmı vurgulu ve düşünceli bir tavırla söyleyen Hades, gözlerini tekrar, karşısında duran güzelliğe çevirmişti. Her zamanki çekiciliğini kullanarak elini Afroditin yüzünde gezdirdi ve şehvetli bir bakış attıktan sonra tahtına doğru yürümeye başladı. Ne karar vereceklerini merak ediyordu.

Aşk Tanrıçası | Admin
Aşk Tanrıçası | Admin
Aphrodite

MesajKonu: Geri: Hades'in Taht Odası   Hades'in Taht Odası EmptyCuma Tem. 02, 2010 5:37 pm

Aphrodite, Hades'in ses tonundan yapmaya çalıştığı şeyi anında çözüverdi. Hades herkesi, ama herkesi kandırıp etkileyebilirdi, ama etkileme Aphrodite, Aphrodite baştan çıkarmaydı. Onun kendini etkilemeye çalıştığını ve aynısını Artemis'e de yaptığını gördü, arkadaşı olanların farkındamıydı bilmiyordu ama tek bildiği onu koruyabileceği. Kadife bir ses, ah, zekiceydi. "Afrodit, gerçekten o kadar güzel ve çekicisin ki. Hangi kılığa girersen gir, kimse kendini senden alamaz. Fakat şuan bulunan durum göz önüne alınırsa, benim tarafımda yer almaya ne dersin? ve sen Artemis, elbette sende? Avcıların benim savaşçılarım olabilir. Biliyorsun, onlar çok güçlü kişiler. Çok güçlü, bakire kişiler..." Aphrodite bunu yutmamıştı, yanlızca Poseidon'a kızgınlığından ona hak veriyordu. Belkide sadece bundan değildi. Kelimelerini dikkatle seçti, Hades'e onlara karşı kullanabileceği herhangi birşeyi asla vermemeliydi. Sonuçta bu çok, çok ciddi bir karardı ve bu şekilde sevgilisine ihanet edemezdi. '' Güzel olduğumu biliyorum, ve bir daha asla, asla beni etkilemeye kalkma. Herkeste işler, bende işlemez. '' Gözlerinin içine baktı, bunu beklemediğini görebiliyordu. '' Poseidon'a ve Ares'e çok kızgın olabilirim. Ama sevgilime aşığım. Bunu sakın aklından çıkartma. Aklımı toplayıp düşünmeliyim. Artemis, sen şu anda benden daha mantıklısın. Sen konuş. ''

Av Tanrıçası | Admin
Av Tanrıçası | Admin
Artemis

MesajKonu: Geri: Hades'in Taht Odası   Hades'in Taht Odası EmptyCuma Tem. 02, 2010 5:56 pm

'' Poseidon'a ve Ares'e çok kızgın olabilirim. Ama sevgilime aşığım. Bunu sakın aklından çıkartma. Aklımı toplayıp düşünmeliyim. Artemis, sen şu anda benden daha mantıklısın. Sen konuş.'' Ah, saol Aphrodite! Ama doğrusu şuydu: Ben konuşacak kadar kendimde değildim. Yani olayların şokuyla mantığım işlemez duruma gelmişti. Şu an doğru karar verme yetim tamamen gitmiş durumdaydı ve Aphrodite şimdi cevabı benim vermemi istiyordu. En yakın arkadaşımın gözlerine bakarak derdimi anlatmaya uğraşıyordum. Beni anlamasını umuyordum. Ona sessizce kararı bana bırakma demeye çalışıyordum. Beni anladığını biliyordum içten içe. Daha sonra sırtımı dikleştirdim ve en kontrollü sesimin geri gelmiş olması umuduyla konuştum. "Kararı benim vermem doğru olmaz. Aphrodite'e gelince... Bir anlık öfkeyle karar vermeyi doğru bulmuyorum. Aphrodite mantığını geri kazanmalı. Yoksa verdiği karar kalıcı olmaktan çok uzaklaşır, Hades." Benim durumumda, sesimin ne kadar kontrollü çıktığını veya çıkacağını kestiremezsin. Bende de bu duygu hakkimdi. Ancak bir şeyden emindim, o da durumumu belli etmeyecek kadar kontrollü konuşmuştum.

Hades First
Yeraltı Tanrısı
Yeraltı Tanrısı
Hades First

MesajKonu: Geri: Hades'in Taht Odası   Hades'in Taht Odası EmptyCuma Tem. 02, 2010 6:09 pm

Kararlarını verememiş, şaşkın bir biçimde bakıyorlardı. Hades ise onlara arkasını dönmüş bir şekilde camdan dışarısını izliyordu. Ateşi, inleyen insanları ve umutları... Kendisinin ne kadar çekici, ne kadar cazibeli olduğunu biliyordu ama nedense bu Afrodit de işe yaramamıştı. Nedenini bilmiyordu, belkide birçok erkeği elde ettiği için, bedeni buna alışmış, yaptığı hamlelerin altındaki gizli gerçekleri anlamıştı. Onların sağlıklı düşünmesi için, yüzünü tekrar onlara çevirdi ve elindeki yüzüğü oynatarak;
"Gidin ve birazcık dinlenin. İstediğiniz her yerde kalabilirsiniz. Koskoca hanedanlık, elbet bulursunuz boş bir yer." dedi ve yalnız kalmaya çalıştı. Onların sağlıklı düşünmesi için, öncelikle Hadesin de sağlıklı düşünmesi gerekiyordu. Onlara tekrar arkasını döndü ve dışarıyı izlemeye devam etti.

Hades'in Taht Odası
1 sayfadaki 1 sayfası