Camp Half-Blood Rpg

Tanrılar ve onların çocuklarının macerasına siz de katılın!

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Kano Yığınlarından Kale.

YazarMesaj
Mercedes Loreille
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu

MesajKonu: Kano Yığınlarından Kale.   Çarş. Haz. 30, 2010 7:16 pm

Burada, güzelim Kano gölünün terkedilmiş bir kano yığını köşesi vardır. Eski kanolardan üst üste oluşturulmuş, zaman içinde aşınmış ve adeta yıkılmış bir kale görünümünü almıştır. Manzaranın güzelliği, bu eskimiş ve bir kenara atılmış, ama ihtişamından pek az şey kaybetmiş doğal güzelliklerin yanında sönük kalırdı benim için. Ben buraya özellikle bayılırdım, yapacak hiçbir şeyim olmasa gelir buraya oturur; saatlerce kafamı kurcalayan şeyleri kara kara düşünürüm. Burayı iki sene önce, bir orman gezisinde bulmuş, o zamandan beri vakit bulur bulmaz buraya; kano yığınlarından gizli kaleme koşmuştum. Büyüdüğümde yakınlarım, çok güvendiklerim olduğunda burayı onlarla da paylaşmıştım, kalem kalemiz olmuştu. Halimden oldukça hoşnuttum. Bugünde arkadaşlarımı çağırdım, en yakınım Raven ile bina farkını önemsemeden yakın çevreme aldığım tek kişi, Ovnérta. Onlarla tartışmam gereken önemli bir konu vardı, kampa yeni gelen yakışıklıydı bugünün en önemli konusu. Ah, kızlar işte. Bu yaşlarda erkekler hayatın anlamıdır. Ve bu Damon dene çocuk, fazla yakııklıydı, haddinden fazla. Oturdum ve ayaklarımı uzattım. Bir yandan gölü izlerken, her zaman dakik olan arkadaşlarımdan hangisinin buraya daha önce varacağını merak ediyordum.

Ovnérta Quisqaun
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kano Yığınlarından Kale.   Çarş. Haz. 30, 2010 7:24 pm

Mercedes'in beni neden çağırdığını merak ederek kano yığınlarının oraya ilerliyordum. Gerçi Mercedes burakilerden beni arkadaşı olarak gören tek kişiydi. Fazla arkadaş edinmememin sebebi bölümüm ve kişiliğim olduğundan oldukça emindim. Ve tabii özel yeteneğim... Tanrı Hades gibi kötü olmak suçsa eğer, en büyük suçlardan birini işliyorum o halde. Kötülüğü seviyorum ben. Ah, işte Mercedes orada tek başına oturuyor. Yanına hızlı adımlarla ilerliyorum. Her zaman dakik olmuşumdur zaten. Benden başka kimi çağırdığını merak ederek ilerliyorum yanına. Ondan ve benden başka kimse yok burada. Ama biri daha gelebilir.

"Selam, Mercedes." Gülümsüyorum konuşurken.
Raven Dmhyts
Aphrodite'in Çocuğu
Aphrodite'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kano Yığınlarından Kale.   Çarş. Haz. 30, 2010 7:46 pm

Saçımı tokayla tutturmaya çalışıyordum. Bugün şekil almamakta ısrar ediyorlar diye düşündüm. Daha sonra tokayı bıraktım ve saçlarımı açtım. Elbette annem gibi ben de güzelliğe düşkündüm. Mükemmelliyetten verilecek en ufak bir taviz dahi olamazdı. Annem Aphrodite, her zaman mükkemmel görünmeye başlıyordu. Ancak ben, on altı yaşın getirdiği kendini beğenmeme içgüdüsüyle savaşıyordum. Ancak yine de çoğu zaman duruşumu beğeniyordum. Aynadaki yansımama dikkatli baktım ve hiç de fena görünmediğimi düşünerek saate baktım. Mercedes küçük çapta bir toplantı yapacağını duyurmuştu bizlere. Oraya gitmeliydim ancak saate bakınca yüzüm buruştu. Geç kaldım. Aslında bakılırsa çok da geç kalmamıştım ancak tam saatinde orada olamayacağımın bilincindeydim. mercedes gölde olacağını söylemişti ve ben de oraya doğru hızla gitmeye başladım. Hızla gidiyordum. Bu sırada yüzüme çarpan rüzgârın saçlarımı uçuşturmasına izin verdim. Buluşacağımız mekâna gelince Mercedes ile Ovnérta'yı orada gördüm. Çoktan gelmişlerdi ancak ben gelmeden konuya başlamayacaklarına emindim. Yanlarına sessizce gittim ve merakla sordum. "Ee konu ne?"

Mercedes Loreille
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kano Yığınlarından Kale.   Çarş. Haz. 30, 2010 7:59 pm

Ayak sesleri, yaklaşıyor, ve duruyorlar. Bu Ovnérta olmalı. Arkadaşlarımın ayak seslerini nerede olsa tanırdım. Konuşurken gülümsüyordu. "Selam, Mercedes." Onun gülümsemesini seviyordum, belki de bu yüzden hep iyi anlaşırdık. İçinde kötü bir yan olduğunu da biliyordum ama hadi, hangimizde yoktu ki? '' Merhaba tatlım. Ben de kim önce geliyor diye merak etmiştim. '' Bende gülümsedim, aklıma Raven'in her zamanki gibi görüntüsüne fazla zaman harcayıp gecikeceği gelmişti. Ah, yine ayak sesleri. Benim canım Raven'im gelmiş. İçeri girdiğinde hava değişmişti, her zamanki gibi mükemmel görünüyordu. ''Ee, konu ne? '' Kıkırdadım. İşte başlıyoruz. '' Kızlar, kampın açılmasına bir haftadan az kaldığını biliyorsunuz. '' Yüzümde bilmiş bir ifade dolaştı, Zeus'un kızı olduğumdan içinde bulunduğum her topluluğun başkanı konumuna girerdim. Soya çekim işte. '' Kayıt bölümündeki ajanlarımdan-'' Tekrar kıkırdadım. Kampın en popüler kızları olarak, bize aşık olanları her şekilde kullanır ve kendi aramızda eğlenerek ajan olarak adlandırırdık-''Damon adlı yeni demi-god hakkında duyumlar almış bulunuyorum. '' Bilmiş bilmiş gözlerimi birinden ötekine geçirdim. Bunu duymamış olmalarına imkan yoktu.

Ovnérta Quisqaun
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kano Yığınlarından Kale.   Çarş. Haz. 30, 2010 8:07 pm

''Damon adlı yeni demi-god hakkında duyumlar almış bulunuyorum.'' Yine yeni bir erkek, diye düşünmeden edemedim Mercedes'in yüzündeki sırıtışa bakarak. İki kızın, Raven ve Mercedes'in ilgi alanları erkekler olduğunu bi' unutmuştum. Buraya geldiğimizde yapacağımız konuşma başka ne olabilirdi ki. Bende onlara katılacaktım mecburen.

"Acaba hangi klübeden?" dedim sinsi sırıtışımı yüzüme ekleyerek. Raven'in gözlerinin parıltısını, Mercedes'in küçük kıkırdamalarını görüyordum sözlerimin sonunda. Mercedes bu çocuk hakkında daha fazla şeyler öğrenmiş olmalıydı. Üçümüzün bölümünden birinde olması karşımdaki iki kız için büyük bir şans diye düşündüm.
Mercedes Loreille
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kano Yığınlarından Kale.   Çarş. Haz. 30, 2010 8:11 pm

RPG OUT: Kızlar rezil olduk basıldık.

Ovnérta Quisqaun
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kano Yığınlarından Kale.   Çarş. Haz. 30, 2010 8:14 pm

Rp Out: Zaten hiç okunmayacak mıydı Rp .D asdf .D
Mercedes Loreille
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kano Yığınlarından Kale.   Çarş. Haz. 30, 2010 8:17 pm

RPG OUT: Yok öyle dil, beyefendi cidden basmaya gelicekmiş.

Raven Dmhyts
Aphrodite'in Çocuğu
Aphrodite'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kano Yığınlarından Kale.   Çarş. Haz. 30, 2010 8:17 pm

Out: Ama beni beklesin yazıyım öyle
Ovnérta Quisqaun
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kano Yığınlarından Kale.   Çarş. Haz. 30, 2010 8:18 pm

Rp Out: O da güzel .D asdf .D
Raven Dmhyts
Aphrodite'in Çocuğu
Aphrodite'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kano Yığınlarından Kale.   Çarş. Haz. 30, 2010 8:19 pm

Mercedes'i dinliyordum ancak ilgilendiğim bir şey söyleyene kadar pür dikkat dinlemiyordum. ''Damon adlı yeni demi-god hakkında duyumlar almış bulunuyorum. '' İşte şimdi dikkatli dinlemeye başlamıştım. Evet, erkeklere karşı biraz zaafım vardı. Ancak buradaki neredeyse herkesin vardı. Daha sonra Ovnérta yüzünde bir sırıtışla sordu. "Acaba hangi klübeden?" Bu sorusu biraz üzülmeme sebep olmuştu. Elbette Aphrodite'in kızı olmak muhteşem bir şeydi. Ancak bizim klübe erkek yönünden oldukça şanssızdı. Yine de bu eksiği diğer klübelerin erkekleriyle gideriyorduk. Konudan ilgimi dağıtmamaya çalışıyordum. Çünkü diyaloğun hiçbir kelimesini kaçırmak istemiyordum. Yüzüme, aramızda esprisi olan yavru kedi bakışımı yerleştirip konuştum. "Ah şanssızlık. Bizim klübeden olması çok düşük bir olasılık. Ama olsun. Diğer klübelerden de kabulümüz." Ardından kıkırdadım ve Mercedes'i can kulağıyla dinlemeye koyuldum.

Mercedes Loreille
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kano Yığınlarından Kale.   Çarş. Haz. 30, 2010 8:26 pm

Kıkırdamayı kesip ciddileştim, Raven'in bir anda dikleştiği gözümden kaçmamıştı. Bu bir şaka olmalıydı, yoksa arkadaşım çaktırmadan gözüme kestirdiğimi kendine mi almak istiyordu? Seni yaramaz. "Acaba hangi klübeden?" sorusu geldi Ovnérta'dan, bunu bilmiyor olması beni güldürdü. '' O senin klübenden Ovnérta. A ah, ne ayıp. Böyle biri gelir de bilmez olunur mu hiç? '' Gülüyordum, o da gülüyordu. İkimizin de bildiği gibi arkadaşım hiçbir zaman erkek meraklısı biri olmamıştı. "Ah şanssızlık. Bizim klübeden olması çok düşük bir olasılık. Ama olsun. Diğer klübelerden de kabulümüz." Raven'e baktım, konuşurken sesimdeki kışkırtıcı ton dikkat çekiyor olmalıydı. '' Hades'ten olması, bilmiyorum farkında mısınız ama, onu daha tehlikeli ve ah-'' Duraksadı. Dudakları kıvrılmıştı. '' Daha cazip yapıyor. Tehlikeyi severim. ''

Ovnérta Quisqaun
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kano Yığınlarından Kale.   Çarş. Haz. 30, 2010 8:35 pm

Rp Out: Yazayım mı Damon mu yazıcak .D asdf .D
Damon Salvatore
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kano Yığınlarından Kale.   Çarş. Haz. 30, 2010 8:35 pm

Bir süredir köşedeki kanoya yaslanmış, görünmeden köşedeki üç kızı seyrediyordum. Hepsi birbirinden güzeldi, görünüşleri, tavırları, hatta duruşları bile hangi binadan olduklarını kolaylıkla anlamamı sağlıyordu. Mesela, şu en güzel olan. Aphrodite'a ait olduğuna şüphe yok. O ne güzellikti öyle, her adımı cilve saçıyordu. "Ah şanssızlık. Bizim klübeden olması çok düşük bir olasılık. Ama olsun. Diğer klübelerden de kabulümüz." dediğinde anlaşıldı, beni istiyordu; neden bütün kızların ilgisini çekiyorum bilinmez. Sarışın olan, onda bir gizem ve korkunçluk havası vardı, kardeşim olduğunu erkeklerle fazla ilgilenmediğini de duyduktan sonra kesin anladım. Diğerlerinin yanında bulunmasına anlam verememiştim. Hades çocukları, genelde iyi olanlarla birlikte olmaz. Ve sonuncu kız. Esmerdi, masmavi gözleriyle etrafı süzüyordu. Beni güldürdü, duruşundan bile grubun onu lider gibi gördüğünü anlamıştım. O bir Zeus kızıydı. O konuşurken, dudaklarıma geniş bir gülümseme yayıldı. '' Hades'ten olması, bilmiyorum farkında mısınız ama, onu daha tehlikeli ve ah- daha cazip yapıyor. Tehlikeyi severim. '' Daha fazla duramıyacağımı bildiğimden, saklandığım yerden çıkıp kızların arasına yürüdüm. Öylece donup kalmışlardı, ben ise kahkaha atmak istiyordum. '' Ya, demek tehlikeyi seviyorsun. Seviyorsunuz mu demeliydim bayanlar? Ve sen bayan, '' Parmağımı Zeus'un kızına doğru kaldırdım. '' Bana burada neler olup bittiğini açıklıyorsun. ''
Ovnérta Quisqaun
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kano Yığınlarından Kale.   Çarş. Haz. 30, 2010 8:47 pm

''Ya, demek tehlikeyi seviyorsun. Seviyorsunuz mu demeliydim bayanlar? Ve sen bayan,'' Damon parmağını Mercedes'e doğru kaldırdı. ''Bana burada neler olup bittiğini açıklıyorsun.'' Şimdi Mercedes'i onaylıyordum. Çünkü Hades'in çocuğu olduğu çok belli oluyordu. Emirci! Sevmezdim böyle tipleri ama sonuçta verdiği emir bana olmadığı sürece sorun yoktu.

"Seviyor olabiliriz." diyerek üçümüz adına konuşmuştum. İlk defa böyle olaylarda araya giren olmuştum. Erkek konuları beni pek ilgilendirmezdi. Ne de olsa hepsi şapşalın tekiydi. Erkekler... Bir kez daha Hades'in çocuğu olduğuma şükrediyordum. Ya Raven gibi Aphrodite'in çocuğu olsaydım. Halimi düşünmek bile istemiyordum...
Raven Dmhyts
Aphrodite'in Çocuğu
Aphrodite'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kano Yığınlarından Kale.   Çarş. Haz. 30, 2010 9:01 pm

Bir anda Damon yanımızda bitmişti. Oldukça kötü yakalandık diyebilirdim. Daha önce başıma gelmemişti ancak hemen pabiğe kapılıp afallamayacaktım. Duruşumu hiç bozmadan Mercedes'e söylenişlerini dinliyordum. Daha sonra Mercedes'in bakışlarını gördüm. Damon'a boş değildi. Aphrodite'in kızı olarak erkeklerin çoğunu ben alıyordum. Bu seferki avı ona bırakmaya karar vermiştim. Hepsini birden ben alamazdım ya? Daha sonra Damon'a, kardeşi Ovnérta oldukça iyi bir cevap verdi. İster istemez kıkırdadım. Ancak içimden biraz sinirlenmiştim. Konuşurken dinlenmeyi sevmezdin ve Damon aynen bunu yapmıştı. Daha sonra sesime biraz alaycılık katarak ve imalı bir şekilde konuştum. "Damon, otursana. Biz de tam senden bahsediyorduk."

Mercedes Loreille
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kano Yığınlarından Kale.   Çarş. Haz. 30, 2010 9:26 pm

'' Ya, demek tehlikeyi seviyorsun. Seviyorsunuz mu demeliydim bayanlar? Ve sen bayan, '' Parmağı bana doğru kaldırdı. '' Bana burada neler olup bittiğini açıklıyorsun. '' Ovn araya girmişti, hep koruyucu bir tarafı vardı zaten. "Seviyor olabiliriz." Raven zaten hiçbir zaman bir lafın altında kalmazdı ki. "Damon, otursana. Biz de tam senden bahsediyorduk.'' Damon'un gözlerini Raven'de dolaştıdığına ve gözlerinde beliren ilgi kıvılcımlarını gördüğüme emindim. O an kararımı değiştirmeme neden oldu, arkadaşımı gereğinden fazla seviyordum, onu Raven'e bırakacaktım. Dudaklarıma kadar gelen sözcükleri yuttum ve çöpçatan tarafım harekete geçti. '' Havadan sudan konuşuyorduk işte. Neden oturmuyorsun hakikaten? '' Damon'un oturması için kalkıp karşı tarafa geçtim, bilerek onu Raven'in yanına oturttum. Damon rahatça yerleştiğinde, bacaklarının Raven'le birbirlerine değdiğini gördüm. Mutluydum ve eğleniyordum, acaba iyi bir çift mi olacaklardı? Raven'e döndüm ve Damon'un göremeyeceği şekilde fısıldadım. Senindir.

Ovnérta Quisqaun
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kano Yığınlarından Kale.   Çarş. Haz. 30, 2010 10:15 pm

Kızlar aralarında anlaşmışlardı. Damon, Raven'indi. Raven'in bir sevgilisi yok muydu zaten? Aman... Karşımda ki iki kızın ne zaman sevgilisi olup ne zaman olmadığını anlayamıyordum artık. Uzun süredir birlikte takılıyorduk ve aramızda kaç erkek ismi geçmişti kim bilir.

Mercedes bence Aphrodite'nin kızı olmalıymış. Çünkü gerçekten fizik olarak müthiş biriydi. Raven'e zaten diyecek birşey yoktu. Bense... Ben nasıl biriydim? Hiçbir zaman kendimi dışımdan tanımlamamış olduğumun farkına vararak donup kaldım. Ve etrafımdaki 3 kişiye baktım. Kimsenin konuşacağı yoktu.

"Sen, Hades'in çocuğusun demek." dedim Damon'a. Pek güzel bir muhabbet kurmamış olmalıydım.
Raven Dmhyts
Aphrodite'in Çocuğu
Aphrodite'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kano Yığınlarından Kale.   Çarş. Haz. 30, 2010 10:35 pm

Mercedes Damon'u bana bırakmıştı. Buna sevindiğimi söyleyebilirdim. Acaba gizli silahımı kullansam mı? Acaba buna gerek kalacak mıydı? Zaman gösterecekti. Dört kişi arasındaki bitmek bilmeyen sessizliği Ovnérta bozmuştu. "Sen, Hades'in çocuğusun demek." demişti Damon'a. Vereği cevabı elbette hepimiz biliyorduk. Ancak bunun bir sohbeti başlatacağından da emindim. Sessizce oturmaya devam ettim. Bir süre böyle kalacaktım. Ancak yeri geldiğinde konuşmasını da bilirim ve eğer bana bir soru soracak olursa kesinlikle en uygunn cevabı da verebilirdim.

Damon Salvatore
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kano Yığınlarından Kale.   Çarş. Haz. 30, 2010 11:27 pm

Ovnérta denen kız, "Sen, Hades'in çocuğusun demek." dediğinde, dudaklarım alaycı bir gülüşle kıvrıldı. Sanki bilmiyorlardı. Ben gelmeden önce bu konu hakkında bizzat konuşmuş, ve kıza onun binasından olduğumu söylemişlerdi, kendi kulaklarımla duymuştum. Yinede onların oyununu oynamaya karar verdim, inan bana böylesi beni daha çok eğlendirir. '' Ah, evet. Kardeş oluyoruz bir bakıma. '' Gözlerimi Aphrodite'ten geldiği belli olan bir çift göze çevirdim. Geldiğimde ona alıcı gözüyle bakmıştım, ama evet; şimdi bakıyordum. Çok, çok güzeldi. Zeki olan Zeus kızı, kafasındaki planı hemen oyuna sokmuş ve beni güzel kızın yanına oturtmuştu. Bir bakıma sevinmiştim denebilir, ondan neden bu kadar etkilendiğim meçhul. Acaba Aphrodite gibi o da erkekleri kendine bağlayabiliyor mu diye merak ettim, buna gerek yoktu çünkü. Ona baktım, vücutlarımız birbirine değiyordu. '' Adın ne senin güzel bayan? ''
Ovnérta Quisqaun
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kano Yığınlarından Kale.   Cuma Tem. 02, 2010 5:08 pm

"Adın ne senin güzel bayan? ''

Damon'un sorusundan itibaren sohbet başlamıştı. Bir bir konuşuyordular. Önce Mercedes, sonra Raven sonra Damon... Ama ben bu sohbette olmak istemediğim için karşımda duran kano yığınlarını incelemekteydim. Konu benim ilgi alanıma girmediği için susup onları dinliyor gibi yapıyordum. Arada bir saçlarımın uçlarını düğümlüyordum sıkıntıdan. Tabii hemen açılan ince saçlarımı kırmamam aklıma geldikçe ellerimi izliyor, kanoları inceliyordum sadece. Ellerimi incelerken ne kadar ince parmaklarımın olduğunu birkez daha gördüm. Ve ellerimin arkadaşlarımın fark etmeyeceği şekilde titremesini gördüm. Nedeni belliydi. Benim alışkanlıklarım. Onlardan vazgeçmem gerektiğini düşünsem de vazgeçemiyordum. Dedim ya; alışkanlık. Onlarsız belki de bir hiç olabilirdim.
Mercedes Loreille
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kano Yığınlarından Kale.   Cuma Tem. 02, 2010 7:38 pm

"Adın ne senin güzel bayan? '' Ah evet, işe yaramaya başlamıştı. Damon oldukça etkilenmişe benziyordu, oldukça. Ortam mükemmeldi, çift mükemmeldi; hava bile mükemmeldi. Benim de keyfim yerindeydi açıkçası. İyi gidiyorduk, Raven çok daha iyi gidiyordu. Acaba Damon kendiliğinden mi etkileniyordu, yoksa Raven kendi silahlarını mı kullanacaktı? Bunu kullanmasına kesinlikle gerek olmadığını düşündü Mercedes. Gülümsedi, eğer Damon'la Raven'den bir çift olacaksa, ikisi de birbirlerini uslandırırlardı. Konuşmadı, konuşmanın tamamını artık Raven'e bırakmıştı.

Raven Dmhyts
Aphrodite'in Çocuğu
Aphrodite'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kano Yığınlarından Kale.   Cuma Tem. 02, 2010 7:57 pm

Evet, bir cevap vermem gerekiyordu Damon'a. Ama daha önce hissetmediğim, oldukça değişik bir duygunun bedenimi ele geçirmesiyle hiçbir şey diyemez oldum. Aklımda Ryan vardı. Şu an onu oldukça üzecek bir şey yapıyordum ve bundan dolayı kendimi suçlu hissediyordum. Ah, Ryan! Sen bana ne yaptın? Özel gücümü sanki bana karşı kullanmıştı. Onun üzülmesi sanki beni de üzecekti. Onun mutluluğu beni de mutlu edecekti. Onun sinirlendiğine ben de öfke kusacaktım. Sanırım bu, bağlılıktı. Ama şu anda... Gerçekten yanlış bir şeyler olduğunu hissediyordum. Ryan'dan önce işler çok farklıydı. Kimseye bağlanmadığım için rahatça onu üzüp bir başka kişiye koşabiliyordum. Ama artık yapamıyordum. Beni kendine bağlamıştı. Hem de feci bir şekilde. Kendimi çok suçlu hissediyordum. Buradan hemen ayrılmaya can atıyordum. Ayağa kalktım ve sesime aceleci bir tını yerleştirerek konuştum. "Aa! Nasıl da unuttum. Myrenala'yla buluşmam lazımdı. Gitmeliyim. Sonra görüşürüz." Yalan söylüyordum. Myrenala'nın nerede olduğuna dair en ufak bir fikrim de yoktu. Sadece uzaklaşmak istiyordum. Belki Ryan'ı bulurdum. Gitmeden önce Mercedes'e kaçamak bir bakış fırlattım. Aslında bu her şeyi anlatıyordu. Ben Ryan'ı üzemem. Ama al. Damon senindir. Belki Damon'u istemeyecekti. Ancak umrumda değildi. Oradan uzaklaşmalı ve vicdanımla baş başa kalmalıydım. Hissettiğim duygunun ne olduğunu şimdi anlıyordum. Daha önce bu duyguyla karşılaşmadığım doğruydu. Adı sadakatti.

Mercedes Loreille
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kano Yığınlarından Kale.   Cuma Tem. 02, 2010 8:00 pm

"Aa! Nasıl da unuttum. Myrenala'yla buluşmam lazımdı. Gitmeliyim. Sonra görüşürüz." Mercedes'te onun arkasından herkese veda edip ayrıldı.
RP OUT: Tamam kaçalım.

Ovnérta Quisqaun
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kano Yığınlarından Kale.   Cuma Tem. 02, 2010 8:03 pm

Raven ve Mercedes işlerinin olduğunu söyleyerek uzaklaşmıştı yanımızdan. Raven'in neden uzaklaştığını anlamam uzun sürmedi. Ryan'a ihanet edemezdi. Çünkü her ne kadar Aphrodite'in kızı olsa bile seviyordu. Şaşırıp kalmış Davon'a bakıp gülümsedim. Görevlerden konuşabilirdik. Yada buradan ayrılmam en iyisi olabilirdi.

"Acaba görevler belirlendi mi? Bugün açıklanacaktı." dedim fısıltı gibi. Davon, Raven ve Mercedes'in arkasında baktığı düşünceli gözlerini bana çevirdi. Bir kez daha gülümsedim. Şimdi kalkıp gitmeliydim. Zaten oldukça sıkıcı bir gün geçirmiştim zaten. Burda bir erkekle oturmak beni daha da sıkardı.

Kano Yığınlarından Kale.
1 sayfadaki 1 sayfası